Çukurova Balkon’a hemen taşın, kolay öde

İnşaat sektöründe 24 yıldır markalı konut projeleriyle öne çıkan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da hayata geçirdiği Çukurova Balkon’da “hemen taşın” kampanyasıyla kolay ödeme fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında tamamı peşin ya da yüzde 20 peşin ve yüzde 80 banka kredili alımlarda yüzde 12 indirim uygulanan Çukurova Balkon, vade farksız ara ödeme seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Liste fiyatı üzerinden vade farksız olarak; yüzde 50 peşin, yüzde 25 Ocak 2018’de, yüzde 25 Ocak 2019’da ödeme veya yüzde 10 peşin ile kişiye özel ödeme planı sunulan Çukurova Balkon’da, daireler 395 bin TL ila 1 milyon 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Çukurova Gayrimenkul’un İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Kartal’da hayata geçirdiği “Balkon Hayatın Keyfidir” temalı projesi Çukurova Balkon, avantajlı fiyatları ve cazip ödeme seçenekleri ile dikkat çekiyor. Projede “Hemen taşın” kampanyası kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere kolay ödeme fırsatı sunuluyor. Tamamı peşin ya da yüzde 20 peşin ve yüzde 80 banka kredili alımlarda yüzde 12 indirimin uygulandığı Çukurova Balkon’da, vade farksız ara ödeme seçenekleri de mevcut. Yüzde 50 peşin, yüzde 25 Ocak 2018’de, yüzde 25 Ocak 2019’da ödeme veya yüzde 10 peşin ile kişiye özel ödeme planları sunan Çukurova Balkon, her zevke ve ihtiyaca hitap eden daire seçenekleri ile ilgi görüyor. 1+1, 2+1 ve 3+1’ler için örnek daireleri bulunan projede daireler çeşitlerine ve büyüklüklerine göre 395 bin TL ila 1 milyon 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İster deniz ve adalar ister orman manzaralı balkonlu daireler
19 ve 20 katlı iki blokta 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon’da, aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımı değişiyor. Kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odalarının farklı büyüklüklerde planladığı projede, tercihe göre ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi seçenekler de sunuluyor. Çukurova Balkon, geniş terasları ve bahçe kullanım alanları ile de farklılaşıyor.

Metroya 600 metre, ormana 2 dakika mesafede…
Deniz, hava ve karayolu açısından İstanbul’da ulaşımı en kolay bölgelerden biri olan Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon; Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede yer alıyor.

750 metrekarelik iki katlı sosyal tesis ve geniş yeşil alanlar
Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın