Country Plus Cadde ödeme seçenekleri

İzmir’in Seyrek Beldesi’nde, FRH Yapı ve Sertürk ortaklığıyla hayata geçirilen Country Plus Cadde konut projesi, 9 blokta toplam 270 daire ve 50 adet dükkândan meydana geliyor.

Her blokta 30 adet dairenin yer aldığı konut projesinde, 1+1 ve 2+1 tipte konutlar bulunuyor. Projedeki tüm konutlar brüt 52, net 46 metrekare büyüklüğe sahip durumda bulunuyor.

Projede ayrıca ticari alanlar da yer alıyor. Proje içerisindeki dükkanlar 75 metrekare, plus dükkanlar 131 metrekare, maxi dükkanlar ise 355 metrekare büyüklüğe sahip olarak tasarlanmış durumda bulunuyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesinin Ağustos 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor. Konut projesinin yaklaşık olarak yüzde 26’sı satılmış durumda bulunuyor.

Country Plus Cadde konut fiyatları

Konut projesindeki birimlerin fiyatları, 169 bin TL ila 264 bin TL arasında yer alıyor. Konut projesinde birden fazla ödeme seçeneği bulunuyor. Birinci ödeme planında, yüzde 20 peşinat verip 36 ay süresince sıfır faizle vade yapılabiliyor.

İkinci ödeme planına göre, yüzde 50 peşinat verip 50 ay vade farksız taksit yapılabiliyor.

Konut projesinde fitness merkezi, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, yürüyüş parkuru ve masa tenisi gibi birçok sosyal donatı özelliği yer alıyor.

Asansörlü projede, ısıtma sistemi olarak merkezi sistem tercih ediliyor. Intercom sisteminin kullanıldığı projede, balkon da mevcut durumda.

Country Plus Cadde nerede yükseliyor?

Konut projesi, Bakırçay Üniversitesi’ne 3 dakika uzaklıkta yer alıyor. Bu nedenle projenin daha çok üniversite öğrencileri tarafından tercih edilmesi bekleniyor.

İzmir-Foça yolu aksı üzerinde konumlanan konut projesi; İzmir-İstanbul çevre yoluna 5 dakika, İzban’a 6 dakika, Menemen’e 10 dakika, Çiğli’ye 12 dakika, Karşıyaka’ya ise 15 dakika uzaklıkta yer alıyor. Konforu ve şıklığı bir arada sunan konut projesi, merkezi konumuyla dikkati çekiyor.

Country Plus Cadde projesi, Gazi Mustafa Kemal Mah. Kaynaklar Cad. Seyrek/İzmir adresinde yer alıyor.

Telefon: 444 5 674

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın