Çorlu Referans fiyat

Zeki Yapı firmasının güvencesi ile Çorlu Referans projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinde yaşama kazandırıldı. Söz konusu olan projede çalışmalar tamamlandı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje hemen teslim durumundaki konutları sayesinde bölgedeki diğer projelerden bir adım daha öne çıkıyor. Bahsi geçen proje böylece zaman sıkıntısı çeken alıcılar için avantaj sağlarken beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini çekiyor.

Proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlara da yer veriyor. Çorlu Referans projesi böylelikle bölgedeki konut ihtiyacının yanı sıra ticari konut ihtiyacına da yanıt verecek nitelikte inşa edilmiş durumda.

Söz konusu olan proje toplamda 13 bin metrekarelik arsa alanında inşa edildi. Bahsi geçen proje 210 konut kapasiteli olarak yaşama kazandırılmış durumda. Hemen teslim durumundaki konutların çalışmaları 2019 Şubat’ta tamamlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar iki farklı daire tipinden meydana gelecek şekilde planlanmış durumda. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 119 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Çorlu Referans  projesinde yer alan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak hayata geçirilmiş durumda.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş konutların fiyatları daire tiplerine ve konutların büyüklüklerine göre değişiyor. Çorlu Referans projesindeki 2+1 konutların fiyatları 350 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Bahsi geçen projede yer alan 3+1 konutların fiyatları ise 420 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan en yüksek fiyatlı 3+1 konut ise 450 bin TL olarak ücretlendirilmiş durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0282 650 0 444 – 0530 975 17 81