Çolakoğlu Park sosyal donatıları

İzmir’in Bornova ilçesinde, Çolakoğlu İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Çolakoğlu Park konut projesi, toplam 72 adet konuttan meydana geliyor.

Toplam 3 adet konut bloğundan meydana gelen projede; 2+1, 31 ve 31 adet de dubleks daire seçenekleri yer alıyor. Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler net 92 metrekare, 3+1 tipteki daireler net 110 metrekare, 128 metrekare ve 153 metrekare olarak 3 tipte, 3+1 dubleks tipteki daireler ise net 193 metrekare büyüklükteler. Konut projesindeki bloklar, toplam 11 katlı olarak tasarlandı.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Çolakoğlu Park konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 2+1 tipteki dairelerin fiyatları 770 bin liradan başlıyor. Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler ise 950 bin TL ila 1 milyon 500 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Konut projesinde yüzde 50 peşinat verip kalan kısım için teslime kadar firma bünyesinde taksitlendirme yaparak konut sahibi olunabiliyor.

Çolakoğlu Park konut projesi sosyal donatıları

Konut projesinde; açık yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği var. Konut projesi, sosyal donatılarının yanında modern ve şık tasarımıyla da alıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Asansörlü olan proje, ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumda bulunuyor. Konut projesinde, akıllı ev sistemi kullanılıyor. Konut projesinde su deposu ve hidrofor da mevcut durumda. Merkezi ısıtma sisteminin kullanıldığı konut projesinde, yerden ısıtma sistemi de mevcut. Konut projesinin kaba inşaatı tamamlandı.

Konut projesi nerede yer alıyor?

Çolakoğlu Park konut projesi, Evka 3 Mah. 126/9. Sok. 7-1 35050 Bornova/İzmir adresinde yükseliyor. Konut projesi merkezi lokasyonu nedeniyle oldukça yoğun ilgi görüyor. Konut projesi, toplu taşıma olanaklarına da yakın bir noktada yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili bütün bilgilere 0232 347 85 84-0533 492 44 33 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmeniz mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın