Cepa Evleri İncek’te 48 ay faizsiz ödeme…

Ankara’nın Gölbaşı İlçesi, İncek, Alacaatlı’da hayata geçen projeyi Cepa İnşaat yapıyor.

Projede, modern inşaatın geliştirdiği Türkiye’de ilk defa kullanılan Swisspearl dış cephe sistemleri uygulandı, kaliteli malzemelerden oluşan Cepa Evleri’nin dış cephelerine yapıldı.

Çevresel ve geri dönüşümü mümkün olan bu dış cephe sistemleri uzun yıllar boyunca bakım ve tamirat istemeyen ayrıca enerji tasarrufu elde eden dış cephe kaplama malzemesidir.

Cepa Evleri incek projesi, göz dolduran görünümüyle 2 yatay 2 dikey bloktan ve toplam 188 daireden oluşuyor, yatay bloklar 4 kat, dikey bloklar 24 kat olarak tasarlanmış.

1+1 ile 5+1 arası karma daire seçeneklerine yer verilmiş, dairelerin genişliği ise 70 metrekare ile 318 metrekare arası değişiklik gösteriyor.

Ankara’nın İncek bölgesi en yoğun yeni konut projelerin olduğu bölge ile ün kazanıyor. Değişik mimari stillerin, modern yapıların ve her daim ekonomik sınıfa hitap eden projelerin arasında ilgiyi üzerine toplayan konut projelerinden biri de Cepa Evleri İncek oluyor.

Cepa Evleri İncek, komşular arasındaki iletişimin ağını yüksek seviyede tutmak için sosyal alanlara özen gösterilmiş bir proje içerisinde;  kafe, spor salonu, yüzme havuzu, özel kutlama alanları gibi bölümler ince düşüncenin ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Her yaş grubunun kendine uygun alanlar bulabileceği sosyal donatılardan bazıları: pilates, yoga, tenis kortu, aromatik bahçeler, açık havada çocuk oyun alanları, 24 saat kameralı güvenlik sistemi- deneyimli güvenlik ekibi ve  site içinde trafiğe yer vermemek için bloklara kolay geçişli kapalı otopark vs.

Ayrıca Cepa Evleri İncek için, mahalle yaşamı örnek alınmış; bloklar arasındaki üzüm bağı, gül bahçesi, ıhlamur ağaçları ve dutluk gibi yeşil alanlar projeyi renklendiriyor ve yanında yürüyüş yolu tasarlanmış. Bahçeli konutların özel terasları, peyzaja katılarak doğal,sakin ve huzurlu bir hayat vadediyor.

Cepa evlerinin  2018’in son aylarında teslim edilmesi planlanıyor. Konut fiyatları 640 bin TL den başlıyor, şirket içinde 48 aya kadar faizsiz taksit fırsatı sunuluyor.

Telefon: 0312 460 20 28

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın