Cebeci Residence’ta yüzde 10 indirim

İstanbul’un Anadolu yakasının Pendik ilçesinde hayata geçirilen Cebeci Residence projesi, 5 bin 75 metrekare arsa alanına sahip.

Cebeci Group tarafından hayata geçirilen ödüllü proje ‘en iyi çok katlı konut projesi’ ödülünü yapım aşamasında aldı. Sabiha Gökçen Hava limanını ve Tem Otoyoluna yakınlığı ile proje konumundan dolayıda özel olduğunu bize bir kez daha hatırlatıyor. Ayrıca üniversitelere, okullara, hastahanelere ve AVM’lere yakınlığıyla dikkat çekiyor ve konut sakinlerine ulaşım rahatlığı sağlıyor.

Cebeci Resıdence Pendik projesi, 2 bloktan ve 89 konuttan oluşuyor, konutlar 1+0 ile 5+1 arası ve 4+2 dubleks gibi karma konutlardan oluşuyor. Konutların genişlikleri 50 metrekare ile 250 metrekare arası değişiyor. Deniz manzaralı proje günümüzün mimarisini, kendine has üstün yapısını gözler önüne seriyor. Cebeci Resıdencede  konutlar, ofisler, ticari dükkanlar ve butik tarzlı bir alış-veriş merkezide yer alıyor.

Projede daire fiyatları 315 bin TL ile 4 milyon 315 bin TL arasında değişiyor. Peşin alımlarda yüzde 10 oranında indirim yapılıyor, farklı peşinatlarda da yine indirimler ve ödeme kolaylıkları sağlanıyor.

Cebeci Residence sosyal alanları arasında, açılır kapanır yüzme havuzu, çarşı, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, market, restoran, sauna ve süs havuzu gibi alanlar göz dolduruyor.

Telefon: 444 6 249

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın