Casa Marie Trabzon teslim tarihi

Trabzon’un Of ilçesinde, Muzaffer İnşaat firması tarafından inşa edilen Casa Marie Trabzon konut projesi, toplam 150 adet daireden oluşuyor.

Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda bulunuyor. Konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 82 metrekare ila 202 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Yüzde 15’i satılmış olan konut projesinin ilk bölümünün Kasım 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor. Kalan daireler de 2021’in ocak ayında sahiplerine teslim edilecek. Konut projesi, toplam 8 adet bloktan oluşuyor.

Casa Marie Trabzon konut projesi ödeme listesi

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 280 bin TL ila 350 bin TL arasında, 2+1 tipteki daireler 300 bin TL ila 380 bin TL arasında, 3+1 tipteki daireler 330 bin TL ila 550 bin TL arasında ve 4+1 tipteki daireler ise 700 bin TL’den alıcılara sunulmuş durumda bulunuyor.

Konut projesinden şirket bünyesinde yüzde 40 peşinat verip 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor.

Casa Marie Trabzon konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, basketbol sahası, voleybol sahası, kapalı otopark ve süs havuzu gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut durumda bulunuyor. Konut projesinde geniş peyzaj alanları da var.

Asansörlü olan konut projesinde balkon da bulunuyor. Konut projesinde yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı. Proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa ediliyor. Blokların 10 katlı olarak tasarlandığı konut projesinde, ısıtma sistemi olarak ise kombi kullanılıyor.

Hem deniz hem de orman manzarasına sahip bulunan konut projesi, şık ve modern tasarımıyla alıcılardan yoğun talep görüyor.

Konut projesinin konumu

Casa Marie Trabzon konut projesi, Kardelen Sok. No: 7 Sulaklı Mah. 61830 Of/Trabzon adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 0462 771 55 77 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir