Çanakkale Beyaz Villalar sınırlı sayıdaki villalarıyla satışta

Çanakkale Beyaz Villalar projesi isminden de anlaşılacağı üzere Çanakkale’nin Lapseki İlçesi’nde yer almaktadır. Bahsi geçen proje Çevre ve Şehircilik Bakanlığı denetiminde olan Çanakkale Beyaz Villalar Yapı Kooperatifi tarafından hayata geçirilmektedir. 10 etaptan oluşan projede toplam 240 adet dubleks villa bulunmaktadır. Bu villalar 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı denetiminde olan Çanakkale Beyaz Villalar Yapı Kooperatifi güvencesi ile geliştirilen proje 10 etaptan oluşmaktadır. Proje kapsamında 240 adet villa yer almaktadır. Bahsi geçen villalar ise 3 artı 1 dubleks konut seçeneklerine sahiptir. Bununla birlikte projede ticari üniteler de yer almaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dubleks villaların büyüklüğü brüt 202 metrekaredir. Ayrıca bu villaların net büyüklüğü 180 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Her villaya özel müstakil otopark alanı mevcuttur.

Proje içerisinde geniş bir sosyal alan ve spor kompleksi bulunmaktadır. Bununla birlikte her villaya özel müstakil yüzme havuzu ve bahçe alanı yer almaktadır. Su deposu ve jeneratör gibi birçok özelliğe sahiptir. Villalarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Amerikan mutfak, ankastre mutfak seti, ebeveyn banyosu, 2 adet tuvalet, duşakabin ve spot aydınlatma gibi pek çok özelliğe sahiptir. Tüm villalar boğaz manzaralı teras alanları ile dikkat çekmektedir.

Çanakkale Beyaz Villalar konumu hakkında

Proje, Çanakkale’nin Lapseki İlçesi Adatepe Köyü’nde inşa edilmektedir. Söz konusu projede villalar muhteşem boğaz ve 1915 Çanakkale Köprüsü manzarasına sahiptir. Ayrıca şehir merkezine yakınlığı ve kendine özel koyu ile dikkat çekmektedir. Bursa-Çanakkale Otoyolu’na da komşu bir lokasyonda yer almaktadır.

Çanakkale Beyaz Villalar fiyatları ne kadar?

Çanakkale Beyaz Villalar projesinde sınırlı sayıda satışlar devam etmektedir. Brüt 202 metrekare olan 3 artı 1 dubleks dairelerin fiyatı 3.000.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 532 645 27 22 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…