Çamlıyaka Konakları ön talep topluyor

Ege Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası, Çekmeköy’de sınırlı sayıda yaşamın sunulacağı Çamlıyaka Konakları projesinde ön talep toplama süreci başladı.

Toplam 19 bin 46 metrekare inşaat alanına sahip Ege Yapı Çamlıkaya Konakları projesinde müstakil bahçeli evler ve teraslı evlerin yanı sıra ayrıca ticari üniteler ve sosyal alanlar da bulunuyor.

Web sitesi üzerinden ön talep toplamaya başlanan Ege Yapı Çamlıkaya Konakları projesinde yer alan evler 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde tasarlandı.

2020 yılı Mart ayı içerisinde tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Çamlıkaya Konakları projesinde yer alan evleri alanları konseptinde ise 170 metrekare ile 322 metrekare arasında değişiyor.

Toplam 66 adet bağımsız bölümün yer aldığı Çamlıkaya Konakları projesinde yer alan evleri fiyatları, ödeme seçenekleri gibi bilgiler henüz belli olmadı.

Çekmeköy’de Çavuşbaşı Caddesi ile Ertuğrul Gazi Caddesi arasında kalan alanda yer alan Çamlıyaka Konakları projesinde yüzme havuzu, fitness salonu, süs havuzları, yürüyüş yolları gibi alanlar yer alacak.

Tel: 444 5 343

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın