Çamlıyaka Konakları Çekmeköy fiyat bilgisi

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Çekmeköy ilçesinde, Ege Yapı inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Çamlıyaka Konakları Çekmeköy konut projesi, toplam 19 bin 46 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

11 blokta toplam 75 adet bağımsız birimden meydana gelen projede; 61 adet müstakil bahçeli ve teraslı konutlar ile 14 adet ticari alan yer alacak. 3+1, 4+1 ve 5+1 tipte birimlerin olduğu konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 169 metrekare ila 321 metrekare arasında değişiyor. Projenin Aralık 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesi fiyat listesi

Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler 2 milyon 160 bin TL’den, 4+1 tipteki daireler 2 milyon 177 bin TL’den, 5+1 tipteki daireler ise 3 milyon 900 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Konut projesindeki “yarısını teslimde öde” kampanyasında; konut bedelinin yüzde 30’unu peşin, yüzde 20’sini firma bünyesinde yüzde 1’lik taksitler halinde ödeyebilmek ve kalan rakamı teslimde ödeyebilmek mümkün.

Projede inşaat firması bünyesinde taksitlendirme yaparak ve ipotek kredisi programından yararlanarak da konut sahibi olunabiliyor.

Konut projesi sosyal donatıları

Çamlıyaka Konakları Çekmeköy konut projesinde; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı olanağı var.

Deniz ve orman manzaralı konut projesinde, dairelerde ankastre beyaz eşyalar bulunacak. Merkezi ısıtma sisteminin kullanılacağı projede, dairelerde ısı pay ölçer de yer alacak.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen balkonlu proje; Şile Otobanına 4 dakika, Bostancı-Dudullu ve Üsküdar-Sultanbeyli metro hatlarına 7 dakika mesafede yer alıyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne kolayca ulaşılabilen bir noktada yükselen Çamlıyaka Konakları Çekmeköy konut projesi, 1 Merkez Mah. Durmuşoğlu Cad. 34782 Çekmeköy/İstanbul adresinde konumlanıyor.

Telefon: 444 5 343

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın