Çamlıca Masalı'nda metrekaresi 4 bin 700 dolar

Çamlıca Masalı Projesi’nin ortalama metrekare fiyatı 4 bin 700 dolar ile 5 bin 900 dolar arasında değişiyor.

Selimoğlu Group tarafından Üsküdar’ın Çamlıca bölgesinde hayata geçirilen Çamlıca Masalı’nın yapımına 2011 yılının Kasım ayında başlandı. Proje 2012 yılının Aralık ayında tamamlanacak ve teslimleri yapılacak.

Toplam 10 bin 600 metrekare arazi alanı üzerinde hayat bulan Çamlıca Masalı, 11 adet villadan meydana geliyor. Projenin sahip olduğu toplam inşaat alanı ise 9 bin 350 metrekare olarak tasarlandı.

11 adet 850 metrekarelik müstakil villadan oluşan Çamlıca Masalı Projesi’nin ortalama metrekare fiyatı 4 bin 700 dolar ile 5 bin 900 dolar arasında değişiyor. Villaların fiyatı 4 milyon dolardan başlıyor, 5 milyon dolara yükseliyor.

Çamlıca Masalı’ndan villa sahibi olmak için tamamı nakit ödeme yapılabiliyor. Veya firma ve müşterinin ortak kararı ile bir ödeme planı hazırlanıyor. Kişiye özel ödeme planının yanı sıra banka kredisi ile ödemede yapılabiliyor.

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim bir konumla yükselen Çamlıca Masalı Evleri, Mimar Mehmet Çito tarafından tasarlandı. Projeyi oluşturan binaların taban oturumu ise 200 metrekare olarak belirlendi.

Çamlıca Masalı’nın özellikleri şöyle; oto trafiği sitenin içine girmiyor. Yaya trafiğinden tamamen ayrı bir kotta (bodrum) devam ediyor ve her evin altında 4 araçlık otopark yeri oluşturuluyor. Garajdan villaya doğrudan giriş imkanı sunuluyor.

Web: www.selimoglugroup.com
Tel:444 17 35

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın