Büyükyalı projesi yine ciro şampiyonu

Büyükyalı, Emlak Konut GYO güvencesiyle yüklenici firmalar tarafından yürütülen projeler içerisinde yine ciro şampiyonu oldu.

Kazlıçeşme sahil bandındaki Büyükyalı, Emlak Konut GYO güvencesiyle, yüklenici firmalar tarafından yürütülen konut projeleri içerisinde bu yılın 2. çeyreğinde bir kez daha ciro şampiyonu oldu.

Bu yılın 2. çeyreğinde, ilk çeyreğe göre yüzde 45.7 oranında artışla, 46 bağımsız bölüm satışı karşılığında, 139 milyon 360 bin 250 TL’lik gelir elde edildi.

Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Bu ivmenin, güçlenen ekonomimizle paralel her geçen gün daha da yükseldiğine birlikte şahit olmaya devam edeceğiz. Ortaya koyduğumuz felsefenin hedef kitlemiz tarafından anlaşılmış olması, bizim için en büyük motivasyon. Bu durumu rakamlarla kanıtlamak ise bizim için ayrıca sevindirici. Büyükyalı, geçtiğimiz yılın Temmuz-Ekim döneminde de en fazla ciro gerçekleştiren proje olmuştu” diye konuştu.

Büyükyalı’nın mimarlığını, 200’den fazla uluslararası ödülün sahibi İngiliz mimarlık şirketi Chapman Taylor gerçekleştiriyor. Toplam 111 dönümlük arazide yükselen Büyükyalı’da, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 plus tiplerinde 1.600 konut mevcut.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın