Büyükyalı dünyanın en seçkin projeleriyle yarışacak

Büyükyalı, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde (European Property Awards), 5 farklı ödüle layık görüldü.

Proje; nitelikli perakende alanlarıyla “En İyi Alışveriş Alanı Mimarisi”, farklı kullanım alanlarının mükemmel uyumuyla “En İyi Karma Kullanım Alanları Mimarisi”, Loft ve Fendi Casa örnek daireleriyle ayrı ayrı olmak üzere “En İyi Örnek Daire Tasarımı” ve Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile “En İyi Daire İç Tasarımı” ödüllerini aldı.

Büyükyalı, Aralık 2018’de gerçekleşecek olan Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde (International Property Awards), 3 farklı kategoride, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışmaya hak kazandı.

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut GYO güvencesiyle Kazlıçeşme sahil bandında yükselen Büyükyalı İstanbul, en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde (European Property Awards) 5 farklı ödüle layık görüldü. Büyükyalı İstanbul, perakende alanlarıyla “En İyi Alışveriş Alanı Mimarisi”, farklı kullanım alanlarının mükemmel uyumuyla “En İyi Karma Kullanım Alanları Mimarisi”, Loft ve Fendi Casa örnek daireleriyle ayrı ayrı olmak üzere “En İyi Örnek Daire Tasarımı” ve Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile “En İyi Daire İç Tasarımı” ödüllerini kazandı. Beş farklı kategoride “En İyi” unvanına layık görülen Büyükyalı İstanbul, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde elde ettiği başarıların ardından, Aralık 2018’de gerçekleştirilecek Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde (International Property Awards), 3 farklı kategoride, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışmaya hak kazandı.

Büyükyalı İstanbul, elde ettiği başarılarla, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde, Loft örnek daire ile “Örnek Daire Tasarımı”, Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile “Daire İç Tasarımı” ve nitelikli perakende alanlarıyla “Alışveriş Alanı Mimarisi” kategorilerinde Türkiye’yi temsil edecek.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın