Bumerang Kartal’da yüzde 15 indirim

İstanbul’un Kartal ilçesinde, Özkartallar A.Ş. imzasıyla hayata geçirilen Bumerang Kartal projesi, aralık ayına kadar peşin alımlarda yüzde 15 indirim imkânı sunuyor.

40 katlı projede, ofis ve konutlar bulunuyor. Projedeki metrekare fiyatları 6 bin 900 liradan başlıyor. 8. kattan itibaren Adalar manzarasına hakim olan projenin etrafında AVM’ler, adliye, hastane ve havalimanı gibi önemli merkezler yer alıyor.

Projede yatırımcılara kapanmaz koru alanı ve deniz manzarası keyfi sunuluyor. Projenin cephelerinde kullanılacak camlarla yüzde 70’e varan oranlarda ısı kontrolü sağlanırken, depolanan yağmur sularıyla yeşil alanlar sulanıyor; ayrıca kullanılan asansör sistemlerinde de büyük oranda enerji ve zaman tasarrufu sağlanması öngörülüyor.

Projede; seyir terası, cafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, loby ve danışma, çamaşırhane, mescitler, yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark gibi sosyal donatı olanakları mevcut. 9 bin 650 metrekare arsa üzerinde konumlanan, kaba inşaatın tamamlandığı Bumerang Kartal, 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 bağımsız bölüm ve 14 amağazadan oluşuyor. Projede ofis ve daireler 64 metrekareden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor.

Bumerang Kartal’da ofis ve daireler krediye uygun durumda. Ayrıca yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 40’ı peşin, geri kalan yüzde 60’ı proje bitiş tarihi olan, Aralık 2019’a kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın