Pazartesi, Aralık 4, 2023
Emlak Haberleri

Bulvar 312 Ankara’da yükseldi

Ankara ilinin Etimesgut ilçesinde Bulvar 312 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Üçel İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 9 bin 638 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 108 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Bulvar 312 projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 95 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Bulvar 312 projesindeki konutların fiyatları 300 bin TL ile 540 bin TL arasında değişiklik gösterecek şekilde satışa sunuldu.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Kaplan Caddesi’nde inşa edildi. Bulvar 312 projesi Şehit Osman Avcı Mahallesi’nde yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0 312 700 0 312