Pazartesi, Aralık 11, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Bulut Orman Evleri satışları devam ediyor

Bulut Orman Evleri projesi orman manzaralı konumu ile İzmir’in Narlıdere İlçesi’nde yer almaktadır. Üstelik bahsi geçen proje Tanyer Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. 20.000 metrekarelik inşaat alanı üzerinde 4 blok ve toplam 107 adet daire bulunmaktadır. Daireler ise 1 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Tanyer Yapı güvencesi ile yaşamana geçirilen proje isminden de anlaşılacağı gibi orman içerisinde konumlandırılmıştır. Doğa ile iç içe konumda yer alan proje 20.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde her biri 6 katlı olmak üzere 4 adet bloğu yükselmektedir. Bu bloklarda toplam 107 adet daire yer almaktadır. Üstelik daireler 1 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü 60 metrekaredir. 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü 98 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü metrekare 210 metrekare olmaktadır.

Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Her daireye özel açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde açık yüzme havuzu ve fitness salonu bulunmaktadır. Üstelik bloklar arasında 20’şer metre mesafeli modern peyzaj alanları yer almaktadır. Bloklarda asansör sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Konutlar merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Bulut Orman Evleri konumu hakkında

Doğa ile iç içe konumda olan proje, İzmir’in Narlıdere İlçesi 2. İnönü Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Ayrıca Altınvadi Caddesi üzerinde yükselen proje muhteşem bir orman manzarasına sahiptir.

Bulut Orman Evleri fiyatları ne kadar?

Yaşamın başlamış olduğu Bulut Orman Evleri projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca bulunduğu kata ve cepheye göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

105 metrekare brüt alana sahip 1+1 tip dairelerin fiyatları 4 milyon 715 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 105 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 dairelerin fiyatları 5 milyon 500 bin TL’den başlamaktadır.

120 metrekare brüt alana sahip 2+1 tip dairelerin fiyatları ise 5 milyon 500 bin TL’den başlamaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0232 238 27 57 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…