Boztepe Homes Trabzon’da yükseliyor

Trabzon’un Ortahisar ilçesine bağlı Çukurçayır Mahallesi’nde, Yaylı Grup İnşaat firması imzasıyla hayata geçirilen Boztepe Homes konut projesi, toplam 90 adet konuttan meydana geliyor. Konut projesinde bir de ticari alan yer alıyor.

Konut projesi, toplam 7 bin 130 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Konut projesi, 10 katlı 3 adet bloktan oluşuyor. Sadece 3+1 tipteki dairelerden meydana gelen konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 150 metrekareden başlıyor.

2020 yılı içerisinde sahiplerine teslim edilmesi planlanan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

Boztepe Homes konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki dairelerin fiyatları 250 bin TL’den başlıyor. Konut fiyatları, dairenin konumuna ve bulunduğu kata göre değişkenlik gösterebiliyor. Konut projesindeki dairelere inşaat firması bünyesinde taksitlendirme yaparak ve ipotek kredisi programından yararlanarak sahip olabilmek mümkün.

Daireler aynı zamanda banka kredisine de uygun durumda bulunuyor.

Boztepe Homes konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesi, birbirinden zengin sosyal donatı imkânlarıyla dikkat çekiyor. Projede peyzajlı ortak yeşil alan, yürüyüş yolu, kameriye, süs havuzu, çocuklar için oyun alanları, açık otopark, kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi çeşitli sosyal donatı özellikleri yer alıyor.

Asansörlü ve jeneratörlü olan konut projesinde, ısıtma sistemi olarak kombi tercih ediliyor. Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Deniz ve orman manzaralı olan konut projesi, konumuyla da dikkat çekiyor. Merkezi bir konumda inşa edilen konut projesi, toplu taşıma olanaklarına ve sahile oldukça yakın bir noktada yer alıyor.

Boztepe Homes konut projesi, Çukurçayır Mahallesi, Ortahisar / Trabzon adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 0 542 821 24 58 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın