Bodrum Modern hemen teslim

Muğla ilinin Bodrum ilçesinde Bodrum Modern projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Almanya’da inşaat sektöründe adından söz ettiren ve bu kapsamda faaliyetler, yatırımlar yapan Alman kuruluşunun Türkiye iştirakı olan Leitert Bau & Co. KG tarafından inşa edildi.

Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje bu kapsamda alıcı ve yatırımcıların ilgisini çekiyor. Çalışmalarının tamamlanması sebebiyle bölgedeki diğer projelerden bir adım daha öne çıkan proje, beklemek istemeyen ve özellikle zaman sıkıntısı olan alıcıların dikkatini çekmekte.

Bodrum Modern projesi toplamda 27 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Söz konusu projede konut tipi olarak daire ve villalar bulunuyor. On yedi bloktan meydana gelen proje modern mimarisi ile göz dolduruyor. Proje kapsamında alıcılar için 198 adet konutun yanı sıra 15 adet de villa, yani tek katlı konutlar yer alıyor. Projede bulunan konut blokları üç katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar iki farklı daire tipinde hayata geçirildi. Söz konusu konutların büyüklükleri de değişiklik gösteriyor. Bodrum Modern projesinde yer alan daireler 2+1 ve 4+1 olarak yaşama kazandırıldı. Proje kapsamında hayata geçirilen konutların büyüklükleri ise 83 metrekare ile 109 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan konutların fiyatları euro bazında satışa sunuluyor. Bodrum Modern projesinde 2+1 konutlar 89 bin euro ile 139 bin euro arasında değişiklik gösteren fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Projede yer alan 4+1 konutlar ise 139 bin eurodan başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Söz konusu 4+1 dairelerin en yüksek fiyatı 249 bin euro olarak belirlendi.

Projede yüzde 50 peşinat ile 36 ay sıfır faizli taksitlendirme yapılıyor. Peşinde ise yüzde 5 indirim mümkün.

Projede yer alan konutlar hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 25 94

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın