Blox Haliç’te yaşam başladı

Efektif Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım tarafından hayata geçirilen firmanın ilk projesi Blox Haliç’te yaşam başladı. Efektif Gayrimenkul tarafından 2 Mayıs 2009 tarihinde düzenlenen ve Blox Haliç sakinlerini bir araya getiren bahar partisine, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, projenin mimarı Han Tümertekin, Efesan Grubu ve Efektif Gayrimenkul yöneticileri de katıldı.

Blox Haliç projesi daha önceden de söz verildiği gibi 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak daire sahiplerine teslim edildi. Modern mimarisi ve fark yaratan peyzajı ve sosyal alanları ile bölgenin en konforlu projelerinden biri olan Blox Haliç, Han Tümertekin tarafından projelendirdi.

Blox Haliç’ projesinin ilk etabı 3 blokta toplam 62 adet daireden meydana geliyor. 110 metrekare ile 257 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdeki 10 değişik tip dairelerden meydana gelen Blox Haliç projesinde normal daireler için bir, dubleks daireler için ise iki araçlık otopark ve her daire için bir depo bulunuyor.

Blox Haliç projesindeki her blokta beş ve sekizer kişilik iki asansör, su arıtma sistemi, 170 tonluk su deposu bulunuyor. Projede yeşil alan sulamalarında kullanılmak üzere yağmur sularının biriktirileceği bir kuyu da yer alıyor. Blox Haliç projesinde açık yüzme havuzu, spor salonu, sauna, kafeterya, güvenlik, kapalı otopark gibi alanlar yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın