Bizim Evler Güzelce teslimleri yaklaşıyor

İstanbul iline bağlı bulunan Büyükçekmece ilçesinde Bizim Evler Güzelce projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje İhlas Yapı firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje on yedi bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 92 bin 293 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Bizim Evler Güzelce projesi bünyesinde 709 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bizim Evler Güzelce projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri ise 112 metrekare ile 214 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Bizim Evler Güzelce projesinde bulunan 2+1 konutlar 492 bin TL ile 1 milyon 133 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 915 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daire tipindeki konutların en yüksek fiyatı 1 milyon 955 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Bahsi geçen konutlardan 4+1 olanlar ise 1 milyon 221 bin T ile 1 milyon 973 bin TL arasındaki fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Güzelce Mahallesi’nde inşa ediliyor. Bizim Evler Güzelce projesi Aydınlar Caddesi’nde konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Nisan ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 18 27

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın