Bizim Evler 8’de peşin indirim fırsatı

İhlas Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası, Avcılar, Firüzköy Mahallesi’nde hayata geçirilen Bizim Evler 8 projesinde tamamı peşin ödenmesi durumunda alıcılara indirim fırsatları sunuluyor.

236 adet daireden meydana gelen Bizim Evler 8 projesi 19 bin 739 metrekare yüzölçümlü arsa parseli üzerinde inşa ediliyor. Projede yer alan farklı tip ve büyüklüklerdeki daireler alıcıların beğenisine sunuluyor. Projedeki dairelerin dışında ayrıca 31 adet ticari ünite de yer almaktadır.

Bizim Evler 8 projesi daire özellikleri neler?

Bizim Evler 8 Ispartakule projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam üç farklı tip daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede iki adet 2+1 tip daire, üç adet 3+1 tipinde daire ve 1 adet 4+1 tip daire seçenekleri bulunuyor.  Projedeki 2+1 dairelerin büyüklükleri 129 metrekare3+1 dairelerin büyüklükleri 166-168 metrekare, 4+1 dairelerin büyüklükleri ise 208 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Bizim Evler 8 projesinde daire fiyatları ne kadar?

Bizim Evler 8 Ispartakule projesinde yer alan dairelerin başlangıç fiyatları 656 bin TL’den başlıyor. Projede daire fiyatlarının yarısını 2020 yılında ödeme imkanı olup, kanal tutar ise 30 ay vade ile ödeyerek daire sahibi olma fırsatı sunulmaktadır. Projede tamamı peşin ödeme yapılması durumunda ise yüz 20  indirim fırsatı sunulmaktadır.

Bizim Evler 8 projesi nerede?

İstanbul Avrupa Yakası, Ispartakule’de inşa edilen ve  Mahmutbey-Ispartakule-Esenyurt metro hattına ve Marmaray bağlantılı banliyö trenine yürüme mesafesinde olan Bizim Evler 8 projesi Firüzköy Mahallesi, Ispartakule mevkii Avcılar / İstanbul  adresinde yer alıyor. Proje ayrıca Kanal İstanbul projesinde de yakın bir konumda yer almaktadır.

Bizim Evler 8 ne zaman teslim edilecek?

Bizim Evler 4 projesinin hemen arkasında yer alan Bizim Evler 8 projesinin 2020 yılı Ekim ayı içerisinde tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Tel: 0212 405 10 00

Bizim Evler 8 projesinde sosyal alanlar neler?

Bizim Evler 8 projesi projesinde kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, fitness salonu, basketbol sahası, güvenlik, açık çocuk oyun alanı, açık otopark, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, süs havuzu, kamelya gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Tel: 0212 405 10 00

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın