Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Biristanbul Evleri’nde yüzde 10 peşinatla

1stanbulTürkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi TOKİ kuruluşu Emlak Konut GYO, İstanbul Başakşehir sınırları içinde yükselen Ispartakule Bir İstanbul projesinde yaptığı kampanyayla satış rekorları kırıyor. Ödeme secenekleri ile sadece 18 bin TL nakitle hazır oturuma açık bir daire sahibi olabiliyorsunuz.

Erken gelen alır mantığıyla satılan daireler adeta peynir ekmek gibi kapış kapış gidiyor ve Bahçeşehir yöresinde adeta son daireler bunlar, yetişen alıyor.

Sabit ödemeli satış yöntemi

Satış bedelinin %10’u peşin, %10’luk kısmın 12 ay sonra ara ödeme, %10’luk kısmın 24 ay sonra ara ödeme, % 70 için aylık % 0,50 faiz oranı ile 120 ay vade uygulanacaktır.

Tüfe’li satış yönetimi

Satış bedelinin %10’u peşin, %10’luk kısmın 12 ay sonra ara ödeme, %10’luk kısmın 24 ay sonra ara ödeme, %70 tutara Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) oranı üzerinden her altı ayda bir borç bakiyesi güncellenerek maksimum 120 vade ay uygulanacaktır.

Tüfe’li satışlarda Şirketçe öngörülen minimum peşinat tutarı yatırılarak kalan tutara Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanacak altı aylık (her senenin 1. ve 7. Ayında) Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) uygulanacaktır.