emlakbulten.com

Birbahçe fiyatları

İstanbul şehrinin Çekmeköy ilçesinde Birbahçe projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Birleşim Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Doğa ile iç içe olan konumu ile dikkat çeken proje beş bloktan meydana geliyor. Söz konusu olan proje modern mimarisi ile de bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Birbahçe projesi aile yaşamına uygun bir şekilde inşa ediliyor. Bünyesinde 159 adet konut barındıracak şekilde tasarlanmış olan proje konforlu yaşam alanları ile ilgi görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 22 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar Saray Caddesi’nde hayata geçiriliyor. Birbahçe projesi bulunduğu konum itibariyle de ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Birbahçe projesinde yer alan konutlar 1+1’den 5+1’e kadar farklılık gösteren daire tiplerinden oluşuyor. Projede bulunan konutların büyüklükleri ise 78 metrekare ile 382 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Bahsi geçen projedeki konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Birbahçe projesinde yer alan konutlar 437 bin TL ile 2 milyon 581 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede bulunan 1+1 konutlar 437 bin TL ile 593 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Bahsi geçen 2+1 konutların fiyatları ise 878 bin TL ile 1 milyon 475 bin TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların 2020 Eylül’de teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0216 499 49 59