Bir sağlık rezidansı: Antwell Life Care Residence

İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca’da, Ant Yapı şirketi imzasıyla hayata geçirilen Antwell Life Care Residence konut projesi, toplam 19 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

13 katlı tek bloktan oluşan projede 157 adet rezidans ve 13 adet ticari ünite var. Konut projesinde 1+0 tipte, 1+1 tipte ve 2+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda bulunuyor. Konut projesindeki 1+0’lar brüt 56, net 29 metrekare, 1+1’ler brüt 89, net 47 metrekare, 2+1’ler brüt 124, net 67 metrekare büyüklüklerde tasarlandı.

Yüzde 17’si satılmış durumdaki konut projesinin Eylül 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Antwell Life Care Residence konut projesi fiyatları

Konut projesindeki 1+0 tipteki daireler 628 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 1+1 tipteki daireler 1 milyon 48 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 2+1 tipteki daireler ise 1 milyon 460 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Konut projesindeki dairelere banka kredisi kullanarak sahip olabilmek mümkün. Ayrıca şirket bünyesinde yüzde 20 peşinat vererek 24 ay vade farksız taksit yapabilme imkânı da mevcut.

Antwell Life Care Residence konut projesi sosyal donatı özellikleri

Projede ısınma sistemi olarak merkezi sistem tercih ediliyor. Bir sağlık rezidansı olarak inşa edilen proje, Acıbadem Sağlık Grubu’nun ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Projede güvenlik, çocuk oyun alanı, restoran, kafe, sauna, tam donanımlı spor salonu, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, jakuzi, teras ve kapalı otopark gibi birçok sosyal donatı özelliği mevcut durumda bulunuyor.

Asansörlü olan projede rezidans hizmetleri de var. Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumdaki proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Toplu taşıma olanaklarına oldukça yakın noktada inşa edilen proje, birçok alışveriş merkezi ve AVM’ye de kolay ulaşılabilir bir konumda hayata geçiriliyor.

Antwell Life Care Residence projesi, Ünalan Mah. Çağla Sok. 34700 Çamlıca-Üsküdar/İstanbul adresinde yer alıyor.

Telefon: 0216 630 67 67

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın