Beytepe Benevre’de 225 bin TL’ye

1987’de güvenilirlik ilkesiyle yola çıkan ve birçok başarılı projeye imza atan Elbiz inşaat tarafından Ankara Beytepe’de hayata geçirilen Beytepe Benevre projesi ile ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Benevre projesi Ankara’nın en seçkin ve nezih bölgelerinden Beytepe’de yükseliyor. Tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü ve şehre farklı bir konfor anlayışı getirmeyi amaçlayan Beytepe Benevre projesi; 38 ile 103 m² arasında değişen 1+0 Stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft daireler ile kullanışlı ve ideal yaşam alanları sunuyor.

Tüm ihtiyaçları konfora dönüştüren proje ev sahibi olmak isteyenlere BB Lounge (Kütüphane – Kafe), BB Studio (Müzik ve Karaoke Odası) – BB Studio, BB Movie (Cep Sineması), BB Pool & Fit (Yüzme havuzu – Fitness – Sauna), BB Guesthouse (Misafirhane), BB Play (Oyun Odası) sunuyor.

Kira garantisi imkanı ile ev sahibi olmak isteyenlere ayrıcalık sağlayan Benevre Beytepe Projesi, 225 bin bin TL’den başlayan fiyatları ile en çok ziyaret edilen projeler arasında yer alıyor

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın