Beyaz Park Topkapı ödeme seçenekleri

İstanbul’un merkezi bölgelerinden Topkapı’da inşa edilen Beyaz Park Topkapı projesinin ne zaman teslim edileceği sorusunun cevabına geçmeden önce projeden bahsedelim.

Beyaz Park Topkapı projesinde fiyatlar ne kadar? Beyaz Park Topkapı projesinde satılık daire fiyatları 410 bin TL’den başlıyor.

Beyaz Park Topkapı projesinde 60 ay vade ve 0.95 faiz oranıyla daire sahibi olma fıresatı sunuluyor.

Topkapı’nın en değerli noktasında konumlanan proje,yaklaşık86 bin metrekarelik inşaat alanına sahip proje 150 milyon TL’lik yatırım ile yükseliyor.

İstanbul’un kalbindeki Beyaz Park Topkapı projesinde 371 konut ve tamamı dört bin metrekareyi bulan ticari üniteler yer alıyor.

Son derece değerli bir bölgede yer alan Projenin 11 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılarak sakinlerine ferah bir yaşam alanı sunacak.

Proje bitiminde yaklaşık 1.200 kişinin yaşayacağı Beyaz Park Topkapı, estetik ve mimari özellikleriyle de dikkat çekiyor.

İki etaptan oluşacak projenin mimarisinde Sabri Paşayiğit ve RSG İç Mimarlık’ınimzası yer alıyor.

YÜKSEK STANDARTLARDA BİR YAŞAM SUNUYOR

Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip Beyaz Park Topkapı’da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçeneği sunuluyor. Projede daireler 70 metrekareden başlayıp 210 metrekareye kadar çıkıyor.

Geniş peyzaj ve zengin sosyal donatılarıyla keyifli bir yaşam alanı sunan Beyaz Park Topkapı’da açık – kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlar için ayrı hamam ve sauna, fitness merkezi, çok amaçlı spor alanı, yürüyüş yolları, koşu parkurları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

AVANTAJLI FİYATLAR, ALTERNATİFLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan Beyaz Park Topkapı’da fiyatlar ise 410 bin TL’den başlıyor.

Projede cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planlarıyla da ödeme kolaylığı sağlanıyor. Anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 ay için 0.95 gibi uygun faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

TÜM ULAŞIM AKSLARININ MERKEZİNDE

İstanbul’un en merkezi noktalarından Topkapı’da yükselen proje, ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alıyor. Tüm ana arterlere çok yakın bir noktada konumlanan proje; Davutpaşametrodurağına 200 metre, Cevizlibağmetrobüsdurağına 600 metre, EsenlerOtogarı’na 3.5 kilometre, Sultanahmet’e 8 kilometre, AtatürkHavalimanına 10 kilometre,YenikapıDenizOtobüsü iskelesine 6.5kilometre, MarmarayZeytinburnudurağınaise5 kilometregibikısabir mesafede yer alıyor.

İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Beyaz Park Topkapı projesinin 2017 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi bekleniyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın