Bey Residence Çorlu satışları devam ediyor

Bey Residence Çorlu projesi modern yapısı ve lüks yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Beyler İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 3 blok ve toplam 251 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 1 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Üstelik her bir daire seçeneği ayrı bloklarda konumlandırılmıştır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde 3 blok ve toplam 251 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 1 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Üstelik her bir daire seçeneği ayrı bloklarda konumlandırılmıştır. 26 adet ticari ünite yer almaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 60 metrekare ile 66 metrekare arasında değişmektedir. 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 115 metrekare ile 130 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 145 metrekare ile 155 metrekare arasında değişmektedir. Sitede 7/24 uzman güvenlik ile kartlı geçiş turnike ve resepsiyon hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için 8.000 metre kapalı otopark alanı mevcuttur.

Sosyal alanlar içerisinde; Türk hamamı , sauna , spa , fitnes center , plates salonu, yüzme havuzu , basketbol sahası , yeşil alan , çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Kartlı komutlu asansör, hidrofor, jeneratör, kablo TV, su deposu, uydu ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlar akıllı ev sistemi özelliğine sahip olup yüz tanıma, parmak izi okuyucu ve görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfak içerisinde ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Yatak odalarında ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Işıklandırma olarak spot aydınlatmalar kullanılmıştır. Antre girişinde vestiyer yer almaktadır.

Bey Residence Çorlu konumu hakkında

Proje, Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi Kazımiye Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Ayrıca bu konutlar şehir merkezine yakın olup havuz, park, yeşil alan ve şehir manzarasına sahiptir. Muhitinde alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Dolmuş, minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Bey Residence Çorlu fiyatları ne kadardır?

Bey Residence Çorlu projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 60 ile 66 metrekare arasında olan 1 artı 1 dairelerin fiyatı 825.000 TL ile 1.100.000 TL arasında değişmektedir. Brüt 115 ile 130 metrekare arasında olan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.550.000 TL ile 1.750.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca brüt 145 ile 155 metrekare arasında olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.850.000 TL ile 1.980.000 TL arasında değişmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (539) 484 85 59 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…