Besa Point yayın hayatına başladı

Besa+PointYaklaşık 40 yıldan bu yana özellikle Başkent’te sembol yapılara imza atan Besa Grup medya sektörüne de adımını attı. Kurum dergisinin dışında farklı bir konsepte sahip “Besa Point” dergisinin ilk sayısı yayımlandı.

Dergiyi hazırlayan editör ekibi RPR Medya ve görsel tasarım ekibi Fikri Alem ile ilk sayıyı kutlayan Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Besa Point’in doğum günü pastasını kesti.

Derginin titiz çalışmalar sonucu ortaya çıktığını bildiren Bezci, “Besa Grup, Ankara’nın en köklü firmalarından biri. Her büyük kurum gibi bizim de kendimize özel, bizi yansıtan bir yayın organı olması gerektiğini düşündük. Özenerek hazırlanan içerik oluşturma ve tasarım sürecinin ardından nihayet Besa Point’in ilk sayısını elimize aldık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kurumsal dergilerin genelde sıkıcı ve aynı içeriğe sahip olduğunu ifade eden Efe Bezci, hazırladıkları derginin Başkent Ankara için yeni bir tarz başlatacağını kaydederek, şunları söyledi:

“Yalnızca masalarda duran sıkıcı kurumsal dergi anlayışından öte herkesin okumaktan zevk alabileceği bir yaşam dergisine imza attık. Besa Point yalnızca Besa’dan haberler değil hayata dair ipuçlarını da içeriyor. Dergimizi üst düzey yöneticiler de, işletme okuyan öğrenci de keyifle okuyabilecek. Yılda dört defa yayınlamayı planladığımız dergimiz, mevsimlere özel olarak hazırlanacak. Şimdiden bahar sayısının hazırlıklarına başladık.”