Bendis Villaları’nda 525 bin TL’ye

Bendis Villalariİkan İnşaat ve Aras İnşaat ortak girişimi tarafından Balıkesir Gömeç’te hayata geçirilen Bendis Villları’nda fiyatlar 525 bin liradan başlıyor

Mavi Cennet Gömeç’te deniz turizmiyle ünlü Artur/Güvercin Koyu’nda inşa edilen Bendis Villaları denize sıfır noktada hayata geçiriliyor. 21 bin 500 metrekare arazi üzerinde konumlandırılan proje dubleks ve tripleks şeklinde 2 tipte meydana geliyor. 18 bin 700 metrekare sosyal donatı alanlarının yanı sıra 240 metrekare kapalı alandan oluşacak şekilde tasarlanan Bendis Villaları ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Bendis Villaları fiyatları ne kadar?

Lansman satışlarına başlanan Bendis Villaları’nda fiyatlar 525 bin liradan başlıyor. Özel ödeme ve teslim tarihine kadar vade farksız taksit seçeneklerinin de sunulduğu projede hemen tapu devri yapılabiliyor.

Bendis Villaları sosyal alanları neler?

2016 yılında tamamlanması planlanan Bendis Villaları’nda yüzme havuzu, çocuklar için oyun parkı, site içi yürüyüş parkuru, cafe&restaurant, basketbol sahası, voleybol sahası, minyatür futbol sahası, açık hava fitness aktiviteleri için özel alet parkuru, market ve alışveriş noktaları gibi alanalar bulunuyor.

Bendis Villaları ne zaman teslim edilecek?

42 villadan meydana gelen ve her bir villaya ait özel 40 metrekarelik hobi bahçesi bulunan Bendis Villaları’nın 2016 yılında tamamlanması planlanıyor.

Bölgenin ayrıcalıklı villa siteleri arasında yer alacak olan Bendis Villaları, plajı, zeytin ağaçları içinde olağanüstü manzarası, Edremit körfezi ve Kaz dağları arasındaki uçsuz bucaksız doğal güzellikleri odanızdan, terasınızdan hatta bahçenizden izleme imkanı verecek. Eşsiz konumuyla hemen dikkat çeken proje bittiğinde gerek peyzajı gerek Ege’ye özgü doğa harikası bitkileri ile en çok konuşulan projeler arasında yer alacak.

Bendis Villaları nerede?

Konumu itibariyle bölgedeki en avantajlı panoramaya ve konuma sahip olup bulunan proje, Ayvalık’a 14 km, Burhaniye’ye 19 km, Edremit ve Akçay’a 28 km, Altınoluk’a 45 km, İzmir’e 150 km, Uluslararası Kocaseyit Havalimanına ise 20 km mesafede yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın