Bella Residence’ta yüzde 10 indirim

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde, FT Yapı ve Alyon Yapı ortaklığı ile hayata geçirilen Bella Residence konut projesi, toplam 980 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Toplam 92 adet dairenin yer aldığı projede, 1+1’den 3+1 dubleks dairelere kadar seçenekler mevcut. Proje, 21 katlı tek bloktan meydana geliyor. Konut büyüklüklerinin 51 metrekare ila 160 metrekare arasında yer aldığı konut projesinin Haziran 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Bella Residence konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki dairelerin fiyatları, 275 bin TL ila 1 milyon 50 bin TL arasında değişiyor. Konut projesinde, tamamı peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor.

Yarısı peşin kalanı 36 ay 0 faiz şeklindeki ödeme planında da yüzde 5 oranında indirimden faydalanabilmek mümkün. Ayrıca yüzde 30 peşinat ile kalan kısmı yine 36 ay 0 faiz ile ödeyip ev sahibi olabilme imkânı da mevcut.

Bella Residence konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde birçok sosyal donatı olanağı mevcut durumda bulunuyor. Projede çocuk oyun alanları, sauna,toplantı salonu, masa tenisi, fitness merkezi, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi çeşitli sosyal donatı özellikleri yer alıyor.

Asansörlü ve resepsiyonun yer aldığı konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumda bulunuyor. Konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Tek bloktan meydana gelen konut projesi, oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Proje; M2 metroya, yapımı devam eden Kabataş-Mahmutbey metrosuna ve metrobüs duraklarına sadece 5 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.

Konut projesi ayrıca Çağlayan İstanbul Adalet Sarayı ile Florence Nightingale Hastanesi’ne de komşu konumda yer alıyor.

Bella Residence konut projesi, Hürriyet Mah. Hudut Sok. No: 159, 34403 Kağıthane/İstanbul adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 0212 274 00 14 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın