Bavulunu Kap Gel Rezidanları'nda 85 bin liraya

Projelerini ‘yaşam standartlarını yükseltmek’ konseptiyle oluşturan Osmanlı İnşaat Yapı, şimdi de ‘bavulunu kap gel’ rezidansları satışa sundu.

Oturma odasından plazma TV ünitesine, beyaz eşyasından yatak odasına hatta perdesine kadar dayalı döşeli 60 metrekare stüdyo dairelerin ücreti ise 85 bin TL.

İnşaat sektöründe ‘çılgın projeleriyle’ adından sıkça söz ettiren Osmanlı İnşaat Yapı,yeni projesini açıkladı: ‘Bavulunu kap gel’ rezidanslar… Osmanlı İnşaat YönetimKurulu Başkanı Osman Bakırcı, tüm projelerini insanların ‘yaşam standartlarını yükseltmek’ amacıyla oluşturduklarını söyledi. Eşya alma sıkıntısına son vermek amacıyla‘bavulunu kap gel’ rezidansları tasarladıklarını ifade eden Bakırcı,“İnsanlar hayatları boyunca hayalini kurdukları evi birçok sıkıntıya girerek almaya çalışıyor. Fakat ev almanın mutluluğunu yaşayamadan önlerine yeni bir masrafdaha çıkıyor: Ev eşyaları. Komple bir ev eşyası ortalama 15-20 bin TL tutuyor.Biz bu masrafı ortadan kaldırmak, birçok kişinin sıkıntısına çare bulmakistedik. Daireyi aldıktan sonra tek yapmanız gereken bavulunuzu alıp gelmeniz. Bu projenin yeni evli çiftler ve tek başına yaşayan kişiler için de bulunmaz birfırsat olduğunu düşünüyoruz” dedi. 2012 Haziran’da teslim…

Bavulunu kap gel rezidansların, 60 metrekarelik bir alanda 1+1 stüdyo şeklindetasarlandığını belirten Bakırcı, “Beylikdüzü’nde yapılan, bu yıl içinde teslimolacak 1086 konutluk Beylife 1 rezidanslarımızın yüzde 25’lik bir kısmında buprojeyi hayata geçirdik. Talebin artması halinde, yeni projelerimizi de bu şekilde tasarlayacağız” diye konuştu.

PERDELERİ BİLE VAR!
Diğer projelerde olduğu gibi ‘bavulunu kap gel’ rezidansların satış fiyatlarını çokdüşük tuttuklarını dile getiren Osman Bakırcı, şunları söyledi: “Herkesin iyibir dairede yaşaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden satış fiyatlarımızıdüşük tutuyoruz. Uyguladığımız bu fiyat politikasıyla inşaat sektörünün matematiğini değiştiriyoruz. Bavulunu kap gel projemizde 60 metrekarelik stüdyo rezidanslar 85 bin TL’ye satışa sunuldu. İçlerinde yatak odasından oturma odasına,plazma TV ünitesinden mutfak-davlumbaz ünitesine, beyaz eşyasından perdesinekadar olması gereken her şey mevcut.

Dairelerin iç dizaynı ve mobilya seçimiprofesyonel tasarımcılar tarafından yapıldı. Bu fiyata daire bile bulunmazken,biz ultra lüks bir rezidans sunuyoruz. Ayrıca Beylife 1 rezidanslarda, cepsineması, panoramik şehir seyir terasları, golf sahaları, teras kafeler, gymsalonu, hamam, sauna, kapalı oyun parkı gibi de birçok sosyal yaşam alanı da mevcut.”

SATIN ALMADAN GÖRMENİZ MÜMKÜN

Satın almak isteyenlerin öncesinde bavulunu kap gel rezidansları birebir haliyle görebileceğinisöyleyen Osman Bakırcı, “Genel merkezimizde şu an satışa sunduğumuz dairelerinbirebir aynısını görmeniz mümkün. Burada rezidanslarda kullandığımız mobilyaların kalitesini de inceleyebiliyorsunuz” ifadesini kullandı.

www.osmanliinsaatyapi.com.tr

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın