Batışehir’in son etabı Loca satışa çıkıyor

Batisehir PremiumToplam 521 konuttan oluşan Batışehir Loca’da, 39 – 178 metrekare arasında 221 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Projede 40 farklı daire tipi yer alacak.

Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle, EgeYapı Group ve EPP tarafından İstanbul Bağcılar’da yaşamın başladığı “Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ödüllü Batışehir’in “Loca” olarak adlandırılan son etabı, yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

H. İnanç Kabadayı: “Batışehir Loca, ayrıcalıkların çok üstünde bir yaşam standardı sunacak”

Batışehir Loca’ya ilişkin olarak değerlendirmede bulunan EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, tamamlandığı zaman 15 bin kişinin yaşayacağı Batışehir’de sona yaklaşmanın heyecanını yaşadıklarını dile getirerek şunları söyledi: “EgeYapı Group olarak “Değişimin Adı” parolasıyla çıktığımız yolculukta Etik iş anlayışımız, Girişimci kişiliğimiz ve Enerjik kadromuzla Batışehir’in son etabını duyurmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Batışehir ile 2011 yılından bu yana yatırımcılarımıza alışılagelmişin dışında bir yaşam sunuyor, bu doğrultuda da aynı proje içinde farklı ihtiyaçlar doğrultusunda öğelere sahip etaplar inşa ediyoruz. Bu etapların da sonuncusunu Loca olarak adlandırarak yatırımcılarımızın beğenisine sunuyoruz.

Batışehir Loca, yüzlerce seçkin mağaza ve markanın yer alacağı, kentin yeni çekim merkezi haline gelecek Alışveriş ve Yaşam Caddesi’nin hemen üzerinde yükselecek. Batışehir’in Loca etabı, yatırımcılara bugüne kadar duydukları ayrıcalıkların çok üstünde bir yaşam standardı sunacak. Artık yaşam alanınızda konuklarınızı ağırlayabileceğiniz, rahatsız edilmeden kitabınızı okuyabileceğiniz, yürüyüş yapabileceğiniz ve her şeyden önemlisi bunları yaparken gökyüzüne kendinizi daha yakın hissedeceğiniz Batı?ehir Loca var.

EgeYapı Group olarak bugüne kadar hep Türk gayrimenkul sektörünün değişimine yön veren marka olduk. Vizyonumuz doğrultusunda zamana ve ihtiyaçlara uygun, akıllı mühendislik çözümleriyle inşa edilen yaşam alanları kurmaya özen gösterdik, tüm iş süreçlerimizde etik değerlere uygun davranarak yatırımcılar nezdinde her zaman için tercih edilen bir marka olarak konumlandırıldık. Bugünden sonra da tüm faaliyetlerimiz hem sektörü kalkındırmak hem ekonomiye katkı sağlamak hem de yatırımcılarımızın yaşam standartlarını sürekli olarak artırmaya yönelik olacak.”

221 bin TL’den başlayan fiyatlarla 40 farklı daire tipi

Toplam 900 milyon TL yatırımla 3 bin 266 konutun yer aldığı, Doğa Koleji’nin eğitim verdiği ve içerisinde Four Points by Sheraton’un da içinde bulunduğu Batışehir’in son etabı Loca, 521 konuttan oluşuyor. Alışveriş ve Yaşam Caddesi’nin üzerine inşa edilen ve projenin en prestijli etabı olarak gösterilen Loca’da 39,36 – 178,04 metrekare arasında 221 bin TL’den başlayan fiyatlarla 40 farklı daire tipi yer alıyor. Batışehir; önünden günde 300 bin aracın ve 1 milyona yakın insanın geçtiği, TEM’den direkt giriş imkânı bulunan, 750 bini aşkın nüfusuyla Türkiye’nin 52 ilinden daha büyük ve İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar’da Atatürk Havalimanı’na sadece 10 dakika, Beşiktaş ve Bakırköy’den metro ile yalnızca 15 dakika uzaklıktaki konumuyla İstanbul’un kalbi niteliğindeki bir lokasyonda yaşama kapılarını açtı.

Web: www.batisehir.com
Tel: 0 216 478 48 18

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın