Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak HaberleriKampanyalar

Batışehir’de Sevgililer Günü kampanyası

Ege Yapı İstanbul’daki projesi Batışehir için 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlediği kampanya çerçevesinde 29 Şubat’a kadar Batışehir projesinden ev veya ticari ünite sahibi olanları 7 Mart 30 Nisan 2016 tarihleri arasında 4 gece 5 gün çift kişilik Barselona tatili hediye ediyor.

Batışehir projesinden 29 Şubat’a kadar ister 60 ay yüzde sıfır faiz fırsatıyla, ister peşin ya da banka kredili ödeme seçenekleriyle ev veya ticari ünite alacaklar için Ege Yapı tarafından unutulmayacak özel bir seyahat hediye ediliyor.

Batışehir Evleri projesinden ev ya da ticari ünite alanlar, 07 Mart -30 Nisan 2016 tarihleri arasında 4 gece 5 gün çift kişilik rüya gibi bir tatil kazanıyor, taşınma yorgunluğunu Barselona’da atıyor.

Barselona seyahati kapsamında 2 kişilik uçak bileti, 5 yıldızlı bir otelde konaklama, rehberlik, transfer hizmeti, panoramik şehir turu, vize ücreti, sağlık seyahat sigortası gibi her şeyi ile düşünülmüş bir paket sunuluyor.

Tüm hizmetlerin Ege Yapı tarafından karşılanacağı Barcelona tatilinde vize ücreti, sağlık seyahat sigortası ve 2 kişilik uçak bileti de Ege Yapı tarafından sağlanıyor.