Başiskele Altın Vadi Evleri satışları devam ediyor

Başiskele Altın Vadi Evleri adlı konut projesi; Kocaeli’nde hayata geçmiş olan en modern gayrimenkul projeleri arasındadır. Mimari tarzı ve teknik özellikleri üst düzeyde bulunan daireler kısa sürede yoğun talep görmüştür. Bundan dolayı, projenin sahibi olan Zekioğulları Mimarlık & İnşaat şirketi pek çok daire satmayı başarmıştır. Ortak kullanım alanlarının yaklaşık olarak yüzde 75 – 80’i yeşil peyzajlardan oluşan 3 + 1 daireler arasında sadece biri sahipsiz kalmıştır. En kısa sürede alıcısına kavuşacağı tahmin edilen bu donanımlı daire dışında projenin teras ve bahçe dubleksleri de satış durumundadır.

Geriye kalan son 1 kat dairesinin brüt büyüklüğü 162 metrekare olurken net büyüklüğü 132 metrekaredir. Bununla birlikte söz konusu dairenin ebeveyn banyosu ile geniş balkonu mevcuttur. Ayrıca site donatıları arasındaki en önemli detaylar kapalı erkek – kadın spor salonları, basketbol ve futbol sahaları, kafeterya ve yürüyüş parkurlarıdır.

Başiskele Altın Vadi Evleri projesinin satılık daire fiyatları ne kadar olmaktadır?

Kocaeli Başiskele Altın Vadi Evleri gibi pek çok konut projesinin bulunduğu bir bölgedir. Buradaki ortalama konut fiyatları ise 500 bin – 600 bin TL arasındadır. Dolayısıyla Başiskele Altın Vadi satılık daire fiyatları da bu düzeyde kabul edilebilir. Kalan son 1 adet ara kat dairesi yaklaşık 450 bin – 475 bin TL fiyata sahip olmaktadır. Diğer daire seçeneklerinin fiyat değerleri ise şöyledir:

  • Bahçe dubleksleri (Brüt 208 – Net 178 metrekare / 3 + 1): 610 bin TL
  • Teras dubleksleri (Brüt 208 – Net 178 metrekare / 3 + 1): 585 bin TL

Ayrıca daha fazla bilgiye ulaşmak isteyenler için; 0 262 343 44 41 ya da 0 532 319 00 17 numarası her zaman iletişime açık durumdadır.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir