Başaktepe Evleri hemen teslim

Aydur İnşaat imzası ile Başaktepe Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İstanbul iline bağlı olan Başakşehir ilçesinde yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Proje toplamda 7 bin 500 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje bulunduğu bölgede bu yönü ile dikkat çekiyor. Projedeki konutlar beklemek istemeyen veya zaman sıkıntısı olan alıcılar için hemen teslim durumunda.

Başaktepe Evleri projesi bünyesinde 80 konut barındıracak şekilde inşa edilmiş vaziyette.

Projede yer alan konutlar nerede?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan Başaktepe Evleri konutları Atatürk Mahallesi’nde yükseldi.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Proje kapsamında inşa edilen konutların tümü tek bir plandan meydana geliyor. Başaktepe Evleri projesinde yer alan daireler 3+1 konut tipinde inşa edilmiş durumda. Projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerinde olduğu gibi tek bir seçenekten oluşuyor. Bahsi geçen projede bulunan 3+1 konut tipindeki dairelerin büyüklükleri ise 118 metrekare olarak belirlendi.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Başaktepe Evleri projesinde yer alan 3+1 daire tipindeki 118 metrekare konutların fiyatları 800 bin TL’den başlayarak alıcılarına sunuluyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmiş olan 3+1 konutların en yüksek fiyatı ise 875 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Projede yer alan konutlara sahip olmak isteyen alıcı ve yatırımcılar için projede kişiye özel olarak ödeme koşulları sağlanabiliyor.

Site sakinleri için kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kamelya, basketbol sahası, voleybol sahası gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor. Ayrıca proje kapsamında açık ve kapalı otopark hizmeti de veriliyor. Buna ek olarak projede güvenlik, kameralı güvenlik gibi önlemler de bulunuyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0850 532 60 00