Barış Life 1'de ocak 2012'de teslim

Esenyurtun imajını değişterecek bir konut projesi olan Barış Life 1 projesinde sona yaklaşıldı. Proje kapsamında yok yok. Tam teşekküllü bir residence konseptinde olan Barış Life 1 projesi Barış Yapı A.Ş. güvencesiyle 30 Ocak 2012 de teslim edilecek.

Satışlarına henüz başlamadığı bu projede m2 başlangıç fiyatlarının bölgeye nazaran %30 daha düşük olmasını planlandı. İki blok ve 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı toplam 106 daireden oluşan muhteşem bir residence proje Barış Life 1, Konumu itibarıyla değer kazanma oranlarının maximum seviyesindeki proje Esenyurt meydanında hastahane ve okulların karşısında bulunuyor.

Proje kapsamında bay ve bayanlara ayrı olmak üzere özel iki adet havuz ve yine bay ve bayanlara ayrı olmak üzere saunalar, Türk hamamı, fitness salonları, kreş, bilardo salonu, masa tenisi, çocuklarınız için oyun parkları ve çocuk havuzu bulunuyor.

Her blokta 2 asansörün olması ve engelli insanlarımızıda düşünmemiz artık projelerimizdeki standartımız. Tüm daire tiplerinde aynı kalitede birinci sınıf malzemenin kullanılması banyolarda jakuzi, mutfaklarımızda full ankastre odalarda uydu , internet ve görüntülü kamera sistemide artık olmazsa olmazı. 7 gün 24 saat güvenlikte olan bu projede, her daireye 2 adet kapalı otopark yeri ayrılmış olup, Ayrıca her dairenin kendisine ait bir kileri de vardır.

Proje dahilinde yine kafeterya, eczane, banka, kuaför ve yaşantınız için gerekli herşeyi bulabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde satışlarına başlayacağımız projemizin ön kayıtlarını hiçbir ücret talep etmeksizin almaya devam ediyor.

Tel:0212 699 83 86
Fax:0212-450 20 06
www.barisyapi.com.tr

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın