Baras Life Konakları hemen teslim

Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesinde Baras Life Konakları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Baras Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar altı blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 7 bin 800 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Baras Life Konakları projesi bünyesinde 120 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Baras Life Konakları projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 130 metrekare ile 292 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar 100. Yıl Mahallesi’nde inşa edildi. Baras Life Konakları projesi Uysallar Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Baras Life Konakları projesindeki 2+1 konutlar 543 bin TL ile 617 bin TL arasında değişiklik gösterecek şekilde fiyatlandırılmış vaziyette. Projede yer alan 3+1 konutların fiyatları ise 601 bin TL ile 605 bin TL arasında değişiyor. Söz konusu olan 4+1 konutlar da 846 bin TL ile 863 bin TL arasındaki fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0850 888 00 59

Bir Cevap Yazın