Balkan Damlapark satışa sunuldu

Konut projesi, Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Balkan Mahallesi’nde  hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Karnur İnşaat firması tarafından inşa edilmekte olup daire satışları lansmana özel fiyatlarla devam etmektedir. Balkan Damlapark konut projesi özellikleri neler? Projede daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Balkan Damlapark Projesinde Yer Alan Daireler Hangi Özelliklere Sahiptir?

Konut projesi Bursa, Balkan Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Proje 2 konut bloğu ve 36 daireden meydana gelmektedir. Bursa konut projesi modern ve şık mimarisi, peyzaj alanları ile dikkat çekmektedir. Bursa Nilüfer konut projesi kapsamındaki daire içlerinde ebeveyn banyosu, görüntülü diafon, spot aydınlatma gibi daha pek çok imkan sunulmaktadır. Ayrıca satışa sunulan bu projede açık yüzme havuzu, oyun park, otopark gibi olanaklar da mevcuttur.

Balkan Damlapark konut projesinde tek tip daire seçeneklerine yer verilmiştir. Bu daireler 3+1 daire seçeneklerden oluşmaktadır. Ayrıca dairelerin büyüklükleri de brüt 130 metrekare olarak tasarlanmıştır.

Bursa Nilüfer Konut Projesinde Daire Fiyatları Ne Kadar?

Bursa konut projesinde yer alan daireler lansmana özel ve sizlere uygun ödeme seçenekleriyle satışa sunulmuştur. Bu kapsamda satışları devam eden;

3+1 ve brüt 130 metrekare alana sahip daireler 1 milyon 375 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Proje Nerede Yükselecek?

Bursa konut projesi Nilüfer’in hızla gelişen bölgesi Balkan Mahallesi’nde hayata geçirilmektedir. Proje ayrıca Naim Süleymanoğlu Bulvarı üzerinde yer almaktadır. Nilüferium AVM’ye de yürüme mesafesindedir.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0224 256 08 00 ve 0549 239 99 19 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız..