Bakan Sarı, Esenler’deki kentsel dönüşüm konutlarını inceleyecek

Esenler Belediyesi’nin “Büyükşehirde Kadın Olmanın Zorlukları ve Kadın İstihdamı” programı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı’nın katılımıyla gerçekleştirilecek. Bakan Sarı daha sonra Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları’na da giderek projeyi yerinde inceleyecek.

Kadınların ekonomik ve sosyal yaşamdaki koşullarını iyileştirmek amacıyla hayata geçirdiği hizmet ve yatırımlarına devam eden Esenler Belediyesi, “Mutlu kadınlar, mutlu aileler” prensibinden hareketle, bin kadının istihdamının amaçlandığı “İstanbul Kadın İstihdam ve Girişimcilik Merkezi Projesi”nin protokol imza törenini yapacak. “Büyükşehirde Kadın Olmanın Zorlukları” adlı çalıştayın raporunun da açıklanacağı programın ardından Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları’na da giderek projeyi yerinde inceleyecek.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun da katılacağı “Büyükşehirde Kadın Olmanın Zorlukları ve Kadın İstihdamı Basın Lansmanı ve Protokol İmza Töreni” ile “Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları İnceleme Gezisi”nde bölgedeki dönüşüm süreci de konuşulacak.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın