Baharyaka Eyüpsultan ödeme planı

İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde Baharyaka Eyüpsultan projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje KUYAŞ & Büyük Artı İş Ortaklığı imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 20 bin 800 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Baharyaka Eyüpsultan projesi bünyesinde 593 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede bulunan konutlar Bahariye Sitesi, Düğmeciler Mahallesi’nde konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Baharyaka Eyüpsultan projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1’den 5+1’e kadara farklılık gösteren daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 103 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Baharyaka Eyüpsultan projesinde bulunan dairelerin fiyatları 759 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan projedeki konutların en yüksek fiyatı ise 2 milyon 230 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Baharyaka Eyüpsultan projesinde yüzde 15 peşinatın ardından kalan konut bedeli için 48 ay boyunca vadelendirme fırsatı mevcut.

Bahsi geçen konutların 2021 yılının Ekim ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 08506400414

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın