Babacan Premium satışa çıktı

Babacan Holding tarafından İstanbul Esenyurt ilçesinde 7 blokta toplam 1.216 daireden meydana gelen Babacan Premium projesinin metrekaresi 2 bin 800 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkardı.

Babacan Premium projesi, 28 bin 320 metrekarelik alan üzerinde yepyeni bir yaşam sunuyor. Yatırım miktarı 400 milyon TL olan, 1216 konuttan oluşan proje, lansmana özel yüzde 15 indirim yüzde 15 peşinat fırsatıyla satışta.

İstanbul’un farklı bölgelerinde 2002 yılından bu yana kendi satın aldığı arsalar üzerinde inşa edilen nitelikli ve lüks konut projeleriyle öne çıkan Babacan Holding, Esenyurt ilçesinde 7 bloktan oluşan 1.216 konutluk dev bir projeye imza atıyor. Projede ayrıca kapalı AVM ve cadde dükkanları dahil toplam 102 ticari ünite de yer alacak.


Babacan Premium ödeme planı nasıl?

Metrekare fiyatları 2 bin 800 liradan başlayan ve KDV oranı yüzde 1 olan Babacan Premium’un lansmana özel kampanyası da dikkat çekiyor. Lansman döneminde Babacan Premium projesinden yüzde 15 peşinatla ve yüzde 15 indirimle ev sahibi olunabilecek.

Kredi imkanları için anlaşmalı bankalar İş Bankası, Vakıfbank, Akbank, Denizbank, Fibabanka ve Şekerbank’tan destek alınabilecek. Banka kredisi kullanılması durumunda %15 peşin, 6 ve 12. aylarda %5 ara ödeme, geri kalanı için 120 aya kadar banka kredisi imkanı sunuluyor. Firma bünyesinde ise %25 peşin geri kalan kısmı için 48 aya kadar vadelendirme olanağı veriliyor.

Her ihtiyaca yönelik 1+1, 2+1, 3+1 düz ve loft dairelere kadar geniş seçenekler sunulan Babacan Premium projesinde 1+1 daireler mimarisi ve giriş çıkışı ayrı olan iki kulede, 2+1 ve 3+1 daireler ise 4 blok olarak inşa edilen aile rezidanslarında yer alacak.

Babacan Premium ne zaman teslim edilecek?

Eylül ayında inşasına başlanan Babacan Premium projesinin 1. etabının 2018 yılı Haziran ayında, 2. etabının ise 30 Aralık 2018 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

İbrahim Babacan: “İnanıyoruz ki; 2016 yılı, Babacan Holding’in yılı olacak”
Babacan Holding’in 2015 yılını değerlendiren ve geleceğe yönelik projeleri hakkında ipuçları veren Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, “2002’de çıktığımız yolda 40’a yakın proje yaptık. 2015 yılında gayrimenkul projelerimizin dışında PRIME markamızla turizm yatırımlarımıza başladık. Enerji ve lojistik alanında geleceğe dönük yatırımlar yaptık. Babacan Premium ile Esenyurt bölgesindeki proje sayımızı 6’ya çıkarıyoruz. 45 milyon dolar ödeyerek 2015 yılı başında satın aldığımız arazide Babacan Premium karma projemizi gerçekleştiriyoruz. Kısa dönemde prim avantajı ve yüksek yaşam kalitesi sunan çok fonksiyonlu yeni projemiz Babacan Premium, sosyal olanakları ile huzurlu ve konforlu yaşamı bir arada sunuyor. 2016 yılında Küçükçekmece E-5 üzerinde ve Gaziantep’te iki yeni projemizi daha hayata geçireceğiz. Kentsel dönüşüm kapsamında İstanbul’daki fırsatları değerlendireceğiz” dedi.

Mehmet Babacan: “Babacan Premium nesilden nesile aktarılacak, yaşam trendlerini belirleyecek ve yepyeni bir buluşma noktası olacak”

Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, Babacan Holding’in kuruluşundan bu yana her zaman müşteri memnuniyetini esas alan, eksiksiz anahtar teslim projelere imza attıklarının altını çizdi. Mehmet Babacan, Babacan Premium’un, Avrupa Yakası’nın en gelişmiş bölgelerinden Esenyurt’ta, konumu ve ulaşım kolaylıkları sayesinde her dönem için bir yaşam merkezi olarak tercih edileceğine inandıklarını söyledi. Sadece bu bölgede yapılan 5 projenin başlangıçtan teslime kadar yatırımcılarına yüzde 80 ile yüzde 110 arası prim avantajı sağladığını vurgulayan Mehmet Babacan, Babacan Premium, lokasyon avantajının yanı sıra sosyal imkanları, çocuklara yönelik olanakları ve sosyal sorumluluk sahibi uygulamalarıyla yatırımcısına ulaşılabilir lüksün kapılarını açacak” dedi.

Babacan Premium’da Elit Bir Yaşam
İstanbul’un modern yüzü Esenyurt’ta avantajlı konumuyla da dikkat çeken Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Esenyurt Üniversitesi’ne sadece 1 kilometre uzaklıkta olan proje aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.

Ev sahiplerine sadece ev değil, 365 gün güzel vakit geçirebilecekleri, spordan alışverişe tüm olanaklarıyla tam bir yaşam alanı sunan Babacan Premium; sosyal alanlarıyla stresten uzak rahat bir yaşamın kapılarını aralıyor. Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve spor kulübü bulunuyor.

One thought on “Babacan Premium satışa çıktı

  • 16 Mart 2016 tarihinde, saat 08:45
    Permalink

    Dairelerin fiyatlarını talep ediyorum sizin bünyenizde vadeli almak isterim şartları ve dairelerin baktığı yönü şimdiden proje üzerinden belirleyen biliyormuyuz? Bir satış temsilcisi beni ararmI daha mantıklı olur tsk 05459380371

Yorumlar kapatıldı.