Babacan Holding’ten büyük fırsat

Babacan Holding, yatırımcılara yepyeni fırsatlar sunuyor. Beylikdüzü’nde yükselen Babacan Premium projesinde; 40 bin lira peşinatla 40 ay yüzde 0 faizle ödeme fırsatı bulunuyor. Projeden ayrıca yüzde 0.98 faizle 120 ay vadeyle konut sahibi olabilmek mümkün. Metroya bitişik konumdaki Babacan Port Royal projesinde 60 ay yüzde 0 faiz ve 120 ay yüzde 0.98 faizle ödeme yapabilme imkânı var.

Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, projeleriyle ve kampanyalarıyla ilgili açıklama yaptı. Babacan, “Konumu ve konseptiyle sektörde farklı bir kulvar açan Babacan Premium ve Babacan Port Royal’de başlattığımız yeni kampanyamızla yılın ilk fırsatını yatırımcılarımızla buluşturuyoruz. Bu sayede bir yandan yatırımcılarımızın konut sahibi olmasını kolaylaştırırken, sektördeki canlılığı diri tutmak adına sergilediğimiz öncü yaklaşımımızı sürdürüyoruz. Sunduğumuz kampanyamız sayesinde yatırımcılarımız, finansal zorluk yaşamadan Babacan Holding ailesine katılabilecekler” dedi.

Babacan Preimum projesinde toplam 1009 konut bulunuyor. Proje, 28 bin 620 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar daire seçenekleri mevcut. Proje metroya sıfır, E5’e 100 metre uzaklıkta, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na ise 15 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Babacan Port Royal projesi ise 5 blokta 814 daire ve 37 ticari üniteden oluşuyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor.

Projede fitness, sauna, hamam, masaj odası, playstation odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi sosyal donatı olanakları mevcut. Proje; CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi yerlere oldukça yakın konumda yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın