Babacan Holding projelerine gurbetçi akını!

Sektörde her zaman ilklerin öncüsü olan, kaliteli ve güvenilir konut projeleri ile adından söz ettiren Babacan Holding’in projelerinde sunduğu esnek ve alternatifli ödeme seçenekleri, gurbetçileri harekete geçirdi.

Babacan Port Royal ve Babacan Premium projelerinde bankasız, kefilsiz ve senetle satın alma fırsatını yüzde 0 faiz ile 40 ay ödeme seçeneğiyle birleştiren Babacan Holding, kendi bünyesinde âdeta konutta fırsat dönemini başlattı.

Babacan Holding’in sunduğu bu cazip ödeme fırsatları, Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerini, gurbetçi alıcıların tercih ettiği projeler listesinde ilk sıralara yükseltmiş durumda.

KDV ve tapu harcı indirimlerinin yanı sıra Babacan Holding’in bünyesinde sunulan ödeme kolaylıklarıyla gurbetçilerin satın alma hareketini yönlendirdiklerini kaydeden Mehmet Babacan, konuya ilişkin şunları söyledi:

“Peşin alımda indirim ya da taksitli ödemede düşük faiz imkânı, gurbetçilere alternatif yaratıyor. Projelerimizde çok alternatifli ve esnek ödeme planları oluşturabildiğimiz için de gurbetçilerin tercih ettiği projelerde ilk sıralarda yer alıyoruz.Yatırımcılarımız tarafından her dönemde ciddi bir taleple karşı karşıya kalan Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerimizle de yatırımcılarımıza cazip fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Sunduğumuz bankasız, kefilsiz ve senetle satın alma fırsatı ile yatırımcılarımızı döviz ve faiz kıskacından kurtardık. Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerine yatırım yapmak isteyenleri 40 ay yüzde 0 faiz ile bankasız, kefilsiz ve senetle ev sahibi yapıyoruz.”

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın