Ayışığı Halting Place'e yoğun ilgi

Demir İnşaat’ın Beylikdüzü’nün en merkezi lokasyonunda inşa ettiği Ayışığı Halting Place projesi büyük ilgi gördü.

Geriye kalan son daireler için çok özel ödeme koşulları sunulan Ayışığı Halting Place’de, birkaç gün içinde tüm satışlar tamamlandı. 4 adet 3+1, 1 adet 2+1 ve 1 adet 1+1 olmak üzere kalan 6 konutun satışları, 145 bin ila 285 bin TL arasında gerçekleşti. Üstelik fiyatlara profesyonel spor salonlarını aratmayacak sosyal yaşam alanlarının kullanımı da dâhil.

Ayığı Halting Place projesine gösterilen yoğun ilgiden çok memnun olduklarını dile getiren Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, rekor bir ilgi ile birkaç gün içerisinde projedeki son altı dairenin satışlarını da gerçekleştirdiklerini söyledi. Demir, projeye ilgi gösteren herkese teşekkür etti.

Ayışığı Halting Place, 1+1’den 3+1’e kadar olan daire seçenekleri ile 346 konuttan oluşuyor. Proje, E-5 Karayolu yakınında, 14 dönümlük bir alanda konumlanıyor. 2010 yılının Ağustos ayında yaşamın başladığı Ayışığı Halting Place, ev sahiplerine yaşattığı ‘7 yıldızlı lükse sahip, konforlu bir yaşamın yanı sıra, sunduğu farklı alternatiflerdeki daire tiplerinde kullanılan markalı ürünleri modern iç mimarisiyle birleştirerek adından söz ettiriyor. Projede 1+1 daireler de dahil olmak üzere bütün planlarda uygulanan ve Türk toplumunun vazgeçemediği balkonlar, 1. ve 4. katlarda yerini terasa bırakıyor.

Sosyal yaşam alanlarıyla fark yaratan Ayışığı Halting Place projesinde, yürüyüş parkurundan kapalı-açık yüzme havuzuna, basketbol, voleybol ve futbol sahasından squash’a, barbekü alanından oyun parkına, kafeteryadan kuaföre, fitness center’dan Türk hamamına her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Ayrıca projede yer alan alerji ve astım hastalarına özel tuz odası da bir başka önemli detay…

Ayışığı Halting Place; kapalı devre kamera sistemi, 24 saat güvenlik, termostatik vanaların ve pay ölçerlerin kullanıldığı merkezi ısıtma sistemi, 24 saat merkezi ADSL bağlantısı, kapalı otoparkı ve oto kuaförü, headend TV gibi sistemlerle de lüks ve konforu her şey dâhil bir paket haline getiriyor. Bunların yanı sıra her evde, daireler arasında herhangi bir ücret ödemeden telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan intercom sistemi de mevcut. Konut sahipleri, ekstra ödeme yapmadan tüm bu hizmetlerden aidat ücretleri kapsamında yararlanıyor.

444 2 116
0212 853 70 70
www.demirinsaat.com.tr

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın