emlakbulten.com

Aydos Panorama fiyat listesi

İstanbul iline bağlı bulunan Kartal ilçesinde Aydos Panorama projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Ödül Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Söz konusu olan projede çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bahsi geçen konutlar birbirinden bağımsız blokarda yükseliyor.

Aydos Panorama projesi modern mimarisi ile dikkat çekiyor. Bahsi geçen projedeki konutlar 15 katlı olarak tasarlanan bloklarda inşa ediliyor. Söz konusu olan proje bünyesinde 96 adet konut barındıracak şekilde planlanmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Aydos Panorama projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 5+1 olarak inşa ediliyor. Söz konusu olan 2+1 konutlar 125 metrekare olacak şekilde tasarlanmış durumda. Bahsi geçen projedeki 3+1 konutlar ise 145 metrekare olarak alıcılarına sunulmakta. Projede yer alan 5+1 konutların büyüklükleri de 250 metrekare olarak tasarlanmış durumda.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede bulunan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Aydos Panorama projesinde bulunan 2+1 konutlar 499 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede yer alan 3+1 konutlar ise 649 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Söz konusu projede bulunan 5+1 konutlar ise 979 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Proje kapsamında hayata geçirilmekte olan konutlar Hürriyet Mahallesi’nde yükseliyor. Aydos Panorama projesi Uzmanlar Caddesi Yağmur Sokak No:7’de konumlandırılmış durumda.

Konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0 549 827 47 08