Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Aydos Country’de yaşam başladı

İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen bölgesi Sancaktepe’de Sinpaş GYO’nun hayata geçirdiği Aydos Country projesinde yaşam başladı.

Aydos Country Sancaktepe projesinde ev sahibi olanlar, yazın en güzel ve en keyifli anlarını burada yaşıyor.

Aydos Country Sancaktepe projesinde 3+1 ve 4+1 daireler olmak üzere hemen teslim sınırlı sayıdaki dairede sadece yüzde 5 peşinat ve bir yıl bedava oturma fırsatını en özel ödeme seçenekleriyle sunuyor.

Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’nın yanı başında hayata geçirdiği yeşillikler içindeki Aydos Counrty’de ev teslimleriyle birlikte yaşam yepyeni güzelliklerle filizleniyor. Aydos Ormanı’na komşu şehrin gürültüsünden uzak ve modern country dekorasyon tarzı ile ön plana çıkan Aydos Country’de ev sahibi olanlar; geniş bahçeli evlerinin tadını çıkarırken, oksijen yüklü tertemiz bir hava ve kuş sesleriyle güne uyanıyor.

Aydos Country’den ev sahibi olanlar çocuklarıyla birlikte sağlıklı ve zinde bir yaşam için yeşile dokunuyor, yürüyüş ve spor yapıyor, yazın en güzel günlerini geniş bahçelerinde geçirmenin keyfini doyasıya yaşıyor.

İstanbul’un yeni cazibe merkezi Sancaktepe’de Aydos Ormanı’nın kıyısında konumlanan her biri geniş balkonlara sahip konutların yer aldığı Aydos Country’de 70 metrekareden 208 metrekareye farklı yaşam seçenekleri bulunuyor. En çok tercih edilen daire seçeneği geniş balkonlu orman ve peyzaj manzaralı 3+1 daireler, yemyeşil bahçeleriyle 4+1 daireler.

Yeni bir sabaha keyifle uyanmanın yolu
Aydos Country’de doğadaki renk ve dokulara uygun malzemelerle hazırlanan rahat, doğal ve sıcak bir atmosferin kurgulandığı evler, sunduğu bahçe yaşamıyla her güne zinde ve enerjik başlamanıza imkan sunuyor.

Aydos Country Evleri projesinde yüzme havuzu, fitness & wellness club, tenis kortu, çok amaçlı spor sahası ve yürüyüş yolları, temalı oyun alanları, sıra ağaç evler, uçurtma alanı yer alıyor.

Aydos Country ödeme planı

Aydos Country projesinde evlerini teslim alanlar, yalnızca yüzde 5 peşin ödeme yapıyor. 1 yıl ödeme yapmadan oturduktan sonra yüzde 25’ini ödedikten sonra kalan tutarı ise vade farksız 50 ayda ödeyebiliyor.