Salı, Aralık 5, 2023
Emlak Haberleri

Aydın Konakları hemen teslim

Yalova ilinin merkezinde Aydın Konakları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Akyol İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 5 bin 500 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Aydın Konakları projesi bünyesinde 45 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre düzenlenmiş durumda. Aydın Konakları projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 142 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar İstanbul Caddesi’nde inşa edildi. Aydın Konakları projesi Kıbrıs Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Aydın Konakları projesindeki 3+1 konutların fiyatları 320 bin TL ile 380 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0226 811 61 41