Avrupark Hayat ödeme planı nedir

Cihan İnşaat firmasının imzası ile Avrupark Hayat projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje İstanbul ilinin Başakşehir ilçesinde yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Bahsi geçen proje modern mimarisinin yanı sıra birçok açıdan adından söz ettiriyor.

Projede yer alan konutlar daire ve dükkan olarak tasarlanmış durumda. Böylece projede bulunan konutlar bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek nitelikte bulunuyor. Avrupark Hayat projesi toplamda 42 bin 19 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Söz konusu proje bünyesinde bin 95 konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana gelecek şekilde planlanmış durumda. Projede bulunan konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Avrupark Hayat projesinde yer alan konutlar 1+1’den 4+1’e kadar farklılık gösterecek şekilde hayata geçiriliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 56 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında hayata geçirilecek olan konutların fiyatları daire tipleri ve bahsi geçen konutların büyüklüklerine göre değişiyor. Avrupark Hayat projesindeki 1+1 konutlar 388 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede bulunan 2+1 konutlar ise 583 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Bahsi geçen projedeki 3+1 konutların fiyatları ise 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Projede bulunan 4+1 konutlar da 959 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Projede yüzde 25 peşinatın ardından kalan kısım için vade farksız olarak 36 ay vadelendirme mümkün. Ayrıca yüzde 50 peşinat ile de vade farksız 24 ay taksit seçeneği yer alıyor.

Konutların 2021 Eylül’de teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 607 07 97

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın