Avrupark Hayat Başakşehir’de yükseliyor

İstanbul ilinin Başakşehir ilçesinde Avrupark Hayat projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Cihan İnşaat firmasının imzası ile yükseliyor. Birçok açıdan alıcıların ilgisini çeken proje bulunduğu bölgede dikkatleri üzerine çekiyor.

Proje, bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlara da yer veriyor. Bu sayede projede, bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Proje, toplamda 42 bin 19 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. On üç bloktan meydana gelecek olan projede bloklar üç ile on üç kat arasındaki yüksekliklere sahip olacak. Proje kapsamında bin 95 adet konut ve 81 adet de dükkan inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

Projede yer alan konutlar dört farklı daire tipinde hayata geçiriliyor. Elbette ki projede yer alan daireler konut tiplerine göre farklı büyüklükler gösteriyor. Dükkanlar da aynı şekilde tasarlanmış durumda. Avrupark Hayat projesinde yer alan konutlar 1+1’den 4+1’e kadar değişiklik gösteren konut tiplerinden meydana geliyor. Bahsi geçen daire ve dükkanların büyüklükleri ise 56 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 370 bin TL’den başlıyor. Avrupark Hayat projesinde bulunan 2+1 daire tipindeki konutlar ise 560 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Proje kapsamında inşa edilmekte olan 3+1 konutların fiyatları ise 650 bin TL’den başlayarak alıcı ve yatırımcılarına sunuluyor. Bahsi geçen konutlardan 4+1 daire tipindeki konutlar ise 959 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan daire ve dükkanlara sahip olmak isteyen alıcılar için kampanyalı ödeme seçenekleri mevcut. Avrupark Hayat projesindeki konutlar yüzde 25 peşinatın ardından kalan konut ücreti için vade farksız 36 ay taksit fırsatı sunulmakta.

Teslim tarihi: 2021 Eylül

Telefon: 0212 607 07 97