Avrupa Konutları Yamanevler ödeme planı

Artaş İnşaat tarafından İstanbul İli, Anadolu Yakasında Avrupa Konutları markasıyla hayata geçirdiği ilk projesi olan Avrupa Konutları Yamanevler Ümraniye için ödeme imkanları sunmaya devam ediyor. Artaş İnşaat ayrıca projelerinde yılın ilk 10 ayında 2 bin 500’ün üzerinde konut için anahtar teslimini gerçekleştirdi.

Avrupa Konutları markalı projelerin yeni halkası olan Avrupa Konutları Yamanevler projesinde satışlar devam ederken firma proje ile ilgili kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor. Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip 1+1,2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana gelen Avrupa Konutları Yamanevler projesinde farklı büyüklüklere sahip. Yüzde 1 KDV avantajına sahip olan projede yer alan satılık dairelerin fiyatları ise 559 bin TL’den başlıyor.

1.604 adet daire, 2 ofis bloğu ve 38 adet ticari ünitenin meydana gelen Avrupa Konutları Yamanevler projesinde yüzme havuzları, süs havuzları, koşu parkuru, çocuk oyun alanı, özel spor merkezi, tenis kortu gibi sosyal alanlar yer alıyor. 472 bin metrekare inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Yamanevler projesi Yamanevler Metro durağına yakın, Alemdağ Caddesi’nin bitişiğinde yer alıyor.